Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE BARIŞMAK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melo
Eski sevgilimle ayrılalı 7 ay oldu ayrılırken bana bisey dememisti ortak arkdşmz soylemsti ve ben 1 hafta önce eski sevgilime msj attım neden diye sordum yapamadım sevemedim ben dedi ertesi gün beni telfnuna kaydettgni öğrendim hala kayitlimi blmyrm ve bugün rüyamda bir yerde ben onun kucağına yatmisim oda benim omzumu ve suratimi okşuyordu birşeyler söyledi ama ben hatirlayamiyorum elini tuttum ama o tutmadı ordada biseyler soyledi tam hatırlamıyorum ama umut verdiği için özür diliyodu galiba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Telefonuna sizi kayıt etmiş olması sizi umutlandırmış galiba. Oysa ki bunun nedeni kimin aradığını anlayabilmek ve ona göre açıp açmamaya kadar vermek içindir. Çoğu insan, eski sevgililerinin numarasını bu yüzden silmez. Bu rüya sizin umutlanmanız nedeniyle görülmüş bir bilinçaltı rüyası. Bence onu unutun artık, yolunuza bakın. Sizi istemeyeni siz niye kalbinizde tutuyorsunuz ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA