Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ÖĞRENCİ İLE KARŞILAŞMAK

02.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin (Bölüm1)
Merhaba rüyamda öğretmenliğe geri dönmüşüm.Umumi bir tuvalete ikinci kez giriyorum.Herkes yere idrarını yapmış yerlerde sarı sarı idrar lekeleri var.Lavaboya yaklaşırken bacağıma idrar sıçrıyor.Sonra İleride bir kapı var oradan gizlice çıkarım diyorum.Beyaz kapıyı açıyorum fakat kapı apartman boşluğuna bakıyor önünde de Fransız tipi beyaz parmaklıkları olan balkon var.Yürümeye başlıyorum üç erkek öğrenciyle karşılaşıyorum. Birinin ismi İbrahim miş o benim eski öğrencimmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorluklarınız var, sıkıntılar yaşıyorsunuz; bazen eski işinizi özlüyorsunuz ve enerjiniz düşüyor. Bu durum bağışıklık sisteminizi zayoflatıyor, moraliniz bozuk olunca gücünüz de düşüyor. Belki yeni girişimler geliyor aklınıza ama biliyorsunuz ki bunları yapabilmeniz imkansız. Şu anda sabırla beklemek zorundasınız. Ailenizden bazı insanlar sizin yakınınızda, onlarla paylaşınca sorunlarınız azalıyor ama siz kendinizi çok büyümüş hissediyorsunuz artık. Rüyanızın asıl eski öğrencinizi gördüğünüz bölümü önemli. İsim ilginç, ve sar ile sembolize edilen şeyler de. Namaz kılan adam ölen kişi olmalı ve büyük ihtimalle de yeniden bedenlendi. Bu ruh, yeniden dünyaya gelirken sizin oğlunuz olmayı seçmiş olabilir. Eğer böyle ise onun yaşlı olması bilge bir ruh olduğunu haber veriyor bize. Sizin kocamış olmanız da sizin de aslında bu ruh ile aynı ruh ailesinden olan bilge bir ruh olduğunuzun işareti. Birlikte pek çok hayat yaşamış olmalısınız. Ve ruhsal boyutta bir araya gelip konuşuyorsunuz, birbirinizi tanıyorsunuz. Şimdi o ruh sizin oğlunuz olarak bedenlenmiş. Yeni bir hayatı birlikte deneyimleyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA