Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ NİŞANLININ YAKARIŞI

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arkadaş
Dün gece arkadaşım Bi rüya görmüş karanlık biyerdeymiş duvarlar varmış duvarın rengi kahverengiymiş Oray'a kapalı kalmış o sırada eski nişanlısı gelmiş beyaz kanatları varmış nişanlısının sapsarı saçları nurlu Bi yüzü ona beni burdan çıkar diyormuş ama kız ona kahkaha atıp gidiyormuş sonra tekrar gelmiş kız demiş ona yeter artık bana bunu niye yapıyorsun kurtar beni burdan neden Bu acıyı yaşatıyorsun demiş kız gene kaybolup gitmiş bunun yorumu nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız mı erkek yoksa nişanlısı mı? Anlatım o kadar karmaşık ki kim kapalı kalmış anlayamadım. Kapalı kalan aşka kendini kapatmış ve aklı hala eski sevgilide. Ona kendini kurtarması için yalvarıyor ama aslında güç kendinde, kurtulmak istemeyen o. Çünkü sadece sevgilinin onu kurtarmasını bekliyor. Böylece yeniden onunla birlikte olacak. Bu bir bilinçaltı rüyası ama ne zaman ayrıldıkları da çok önemli elbette. Kapalı kalanın hala bir beklentisi var gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA