Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ İŞ YERİNİ GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selamlar epeydir yazmamistim :)
Ya uzun zaman sonra bi rüyadan çok etkilendim. Ben bi işyerinde çalıştım altı ay kadar isyerinin kapanış sürecinde de bulundum sevdiğim bir işti. Şu an bi isim var ama eski iş yerimi arıyorum açıkçası.isyeri de kapandı ama bir ay oldu toparlamamislar dağınık halde duruyo. Rüyamda da işyerinin yeri farklı bir yerde güya.onunden geçiyorum gözüm o dağınık halini ariyor ama iz bile yok. Sağa sola bakıyorum Allah Allah yeri burası olması lazimdi diye. Sonra farkettim ki onun yerinde başka iş yeri açılmış. Ofis tarzı bi yer. Tabi bi tadilat yapılmış ve dükkan küçülmüştu. İçeri giriyorum bakıyorum kimse yok yerleri beğenmedim dükkanı var ikiye bolmusler diğer yarısına da apayrı bir dükkan açılmış. Bizim dükkandan eser kalmamış yani. Sonra Suat beyi arıyorum o zamanki patronu. Dükkandan eşyalarınızi alabildinizmi diyorum aldık diyor güya bende de dükkanın eşyaları varmış diyorum ki bendeki eşyalarınızı da ayarlar veririm en kısa zamanda diye. Ayrılırken de güzel ayrıldık.lutfen bilgi verin.tsk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, keşke habercidir diyebilsem. Ancak iş değiştirmişsiniz ve eski işinize bir özlem var ortada. Belki bu işiniz eskisi kadar iyi değil ya da huzurlu değil. Bilinçaltınızda sürekli eski iş yerinizi düşündüğünüz için böyle bir rüya görmüş olmalısınız. Keşke kapanmasaydı eski iş yeriniz ancak şu an yapılacak tek şey yeni iş yerinizde mutlu olmak :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA