Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ EŞTEN BOŞANMAK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Mrb ben boşanalı 4 yıl oldu rüyamda eski eşimle boşandıgımı gördüm kalabalık bir ortamdayım ordaki bayanlara diyorum mahkemede ben imza atmadım ama nasıl oldu diyorum bayanlar var diyorki bazı hakimler öyle yapıyor gerek yok diyor eski eşimde bende memleketimizdeyiz guya annesi mevlit okutuyormuş buyuk bir kalabalık varmış bende diyorum oglu ayrıldı ya ondan yapıyordur hayırdır inş benim aklımda böyle bişey yoktu eski eşten tekrar boşanmak ne demek acaba tşk ederim.o şimdi evli başkasıyla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz ondan ayrılıyor demek ki. Bu rüya ya onun ya da sizin yeniden bir başkası ile birlikte olacağınızın ya da evleneceğinizin işareti olabilir. Eğer sizler başkaları ile evli iseniz rüya bu güne kadar birbirinizin ruhunu özgü bırakmadığınızı haber veriyor olabilir. Ama artık gönüller de ayrılacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA