Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ EŞİ KISKANMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dimitri
Günaydın. rüyamda aynı evde eski eşim ve sözde evlenmiş kocası ile birlikte bende şimdiki eşimle birlikteyim ve eski eşim doğum yaptı kocasından yorgun düşmüş ve eşinin üzerinde uyumaya çalışıyor ve ben kıskanıyorum sen ne yapıyorsun diye tepki gösteriyorum ve aynı evmi bilmiyorum ama bir bina girişi çok kirli çöpler var ben oraya tuvalet yapmak istiyorum insanlar geliyor ve orada mavi ışık silüetli devlerin serbest kalması için bir kol yada benzeri bir şeyi harekete geçiriyor ve görüyorumonları
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizde bir endişe var. Ya yeniden evlenir, mutlu olur, yorgunluğunu bir başkasının göğsünde dinlendirirse diye. Siz kendinize yeni bir yaşam kurmuşsunuz ama onun kurmasını istemiyorsunuz. Bu duyguyu içinizden atmak istiyorsunuz ama olmuyor. İçinizde bir yerlerde gün geçtikçe büyüyen duygular var. Salıverseniz hayatınız alt üst olacak biliyorsunuz. Bu rüya duygusal endişelerin bir yansıması. Haberci değildir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA