Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞIN PİŞMANLIĞI

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm.onun bir kızkardeşi var evlenmişti 2 yıl önce.önüme kızkardeşi ile eşinin yüzleri birbirlerine dönük,tebessüm ederkenki bir fotoğrafı geldi.Fotoya bakınca eşinin kızı seven ona sadık ve birbirini tamamlayan hoş bir çift olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum.Çocuk kızı taşıyabilen mutlu eden bir çocuk gibi şeyler düşündüm kendi kendime.Rüyamda önce O fotoğraf önüme getirildi. Emin değilim ama internete mi ne koymuşlar fotoğrafı,orasını net olarak hatırlayamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyaları okudum. Ama bunlar bilinçaltı rüyaları. Siz onun pişman olmasını diliyorsunuz ve belki de bekliyorsunuz. Kız kardeş hakkında düşündükleri de aslında sizin düşündükleriniz. Eski sevgiyi koltuk altınızda taşırsanız yeni sevgiye yer kalmaz. Ondan kurtulmaya bakın biran önce. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA