Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞ İLE GÖRÜŞMEK

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra alyaprak
Ben evliyim rüyamda eski erkek arkadaşımla randevulaşıyoruz görüşeceğiz buluşma yetine gidiyorum giderken çantam telefonum çalınıyo yolda 3 kız öğrenci görüyorum onlardan otobüs parası istiyorum veriyplar kağıt para sonra buluşma yerine geliyorum kumarhane gibi bi yer görüşüyoruz daha sonra mekan kapanıyo ordan çıkıyoruz eşimi görüyorum napıyosun diyo arkadaşımla geziyorum diyorum bende geliyim diyor bende arkadaşım erkek ama diyorım olsun diyip geliyor bi eve gidiyoruz eşim yatıyo orada
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer aranızda bir his olmadan buluştuysanız bu rüyada o kişi işi, ismi, memleketi ya da başka bir yönü ile sadece bir semboldür. Bir görüşme öncesi bir maddi kayıp yaşayacak ve bazı sözler alarak kendinize bir güvence yaratmak isteyeceksiniz. Daha sonra kafanız rahat olunca da bu görüşmeyi planlayacaksınız. Belki de konu eşinizin işi ile ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA