Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ AŞIKTAN TELEFON ALMAK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Kahin Hanım Rüyamda, yıllar önce ölen adamın sesini duydum. 2 telefonumdan eskisi çalınca tereddütle açıyorum ki o:"Seni bırakmayacağım İmam......'nın hatminin üzerine büyüyle yazı yazıp seni yine bulacağım" diyerek acılı, kararlı konuşuyor. Rahatsız olup korkuyorum ama sağdaki, gerçekte de olan yeni telefonumda numarası olmadığını hatırlayınca rahatlıyorum ulaşamaz nasılsa diye. Yorumlarınızın aynen çıktığını bildiğim için ne denmek istendiğini merak ettim. Selam ve teşekkürlerimle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski aşıktan telefon almak.. Bu rüyada bu kişi sadece bir sembol. Bu adam, eskiden, sizin de içinde bulunduğunuz bir sosyal, dini ya da mesleki grupta bulunan ve sizden hoşlanan birini temsil ediyor. Sizi yeniden bulacak bu kişi. Belki ondan ve ilgisinden hiç haberdar değildiniz. Şimdi şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ancak o sizi hiç kaybetmemiş, izinizi sürüyormuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA