Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ASANSÖRÜ TERCİH ETMEK

01.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Amphitride
Rüyamda nişanlımın kız kardeşi ile görüşücekmişim,mutfakta uyukluyorum farkındayım,geç kalıcam diye kalkıyorum, sandaletlerime bakıyorum değişmeyi düşünüyorum vazgeçiyorum,asansör gelince tam binerken karşımda bi tane daha asansör kapısı açılıyor ama o kadar yeni ve ışıkları parlak ki çok etkileniyorum, annem ona bin diyo, bense yok artık bindim diyorum ama eski ve bazı yerleri kırık bi asansördü,içinde asık suratlı bi kadın vardı,kırık yerleri tutuyordu.indik. Taksiler ve köpekler vardı dışarda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önünüze ne güzel bir fırsat çıkmış; kariyer yapabilir, toplumsal statünüzü yükseltebilirmişsiniz. Ama siz aile olmayı tercih etmişsiniz. Bu seçim bir kadersel döngüdür. Kader, ne seçersek seçelim bizi aynı noktaya taşır. Ancak yol farklıdır. Kimi seçimler bizi mutsuz bir sürece taşırken kimi seçimler bizi ihya eder. Geçmişte hayati anlamda önemli bir seçim yapmadıysanız yakında böyle bir tercih şansı gelecek karşınıza; ona göre düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA