Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ACILARIN DEPREŞMESİ

26.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla akkus
Merhaba rüyamda eşimle kızımla biryere gidiyoruz araban inip arkadaşlarının yanına varıyoruz annemlerde orda inince diyorumki nekadar tanıdık biryer sağ tarafta sarısın biri oturuyor kim oldugunu anlamıyorum rahmetli babam kızıma para veriyor bende cebimdeki paralarla beraber anneme veriyorum eşim yer diyorum elimde kulluk oluyor o sarısın kızı tanıyorum ve ona saldırmaya başlıyorum sen buralaradamı geldin diye oda evet yuvanı yıkıcam diyor bayağı soyluyor ama hatırlamıyorum uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer bölümde bana o kız hakkında bilgi vermişsiniz. O kız size çok acı vermiş, bunun bilinçaltınızdan silinmesini beklemeyin. Çok uzun yıllar bile geçse, size onu hatırlatacak bir mevzuu, bir koku, bir şarkı, bir görüntü onun yaşattığı acıyı bilinçaltınızdaki yerinden oynatacaktır. Biz bunun ne olduğunu bilemeyiz ama bilinçaltı böyle çalışıyor. Bu kız dışında rüyanız elinize para geçeceğini ya da para ile ilgili olumlu bir haber alacağınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA