Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞİN ÖLMESİ

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen özkanözkan22
Merhaba. rüyamda eşimin öldüğünü görüyorum çocuklarımı da alıp ailemin yanına dönüyorum iki katlı bir evimiz varmış rahmetli anneme bana sadece buradan bir oda verin ben başka bir şey istemiyorum diyorum etrafımızdakiler yalnız kaldı evlendirelim diye konuşuyorlar annemde o eşini çok seviyordu sakın öyle demeyin çok kızar diyor hayvancılık yapıyormuşum hayvanlarla yola çıkıyorum yolda bir grup karşıma çıkıyor seni karının yanına göndereceğiz diyorlar bende onlara saldırıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz erkek misiniz yoksa kadın mı? "Seni karının yanına göndereceğiz" cümleniz olmasa hem adınız, hem cinsiyet işaretlemeniz nedeniyle sizi bayan zannedeceğim. Cinsiyeti doğru işaretlemezseniz sizin rüyalarınızı doğru yorumlayamam. Bu rüyaya gelince; insanların çok yakınlarının vefatları asla bu şekilde bildirilmez. Bu rüya nedeniyle endişelenmeyin, eşinize bir şey olmayacak. Muhtemelen çevrenizde bu tip bir durum yaşayan birinden etkilendiniz siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA