Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞİN BAŞKA BİRİSİ İLE OLMASI

01.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gusse
Rüyamda eşimle birlikte otel gibi biryere gidiyoruz bahçesi var birsürü kadın var genç ama çıplaklar ve cinsel organlarının kıllarını temizliyorlar elleriyle yolarak ama eşinde bende çok utanıyoruz sonra birazda ayipliyoruz tabi odamıza geciyoruz.esim tek başına dışarı çıkıyor bende arkasindan çıkıyorum kırmızı oldukça dekolte giyinmiş güzel fizikli bir kadın çıkıyor ve eşimin yanından geçerken birden eşimi ayartıyor ve öpmeye başlıyor.eşimde yapma falan derken oda kapiliyo başlıyorlar sevişmeye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası, merak etmeyin eşinizin gözü dışarıda değil. Ya da en azından bu rüya onun habercisi değil. Elbette rüyanın müstehcen bölümlerini buraya almadım. Siz eşinizin başkaları ile birlikte olup sizi de hasta etmesinden endişe ediyorsunuz. Siz kendinize sorun; neden bundan endişe ediyorsunuz? Bilinçaltınızda buna dair bir korku beslenmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA