Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞCİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK

22.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bluesky
Rüyamda okul servisindeydim ve ben normalde de konuşkan birisi değilimdir rüyamda da öyleydim ama önümde iki kız ve yanımda başka bi kız oturuyodu biz dördümüz muhabbet etmeye başladık daha sonra okula vardığımızda okul daha çok yatakhane gibiydi ve önümdeki iki kız aslında eşcinsellerdi ve sevgiliydi kızlardan birisi beni odalarına götürüyodu ben onların eşcinsel olduğunu anlıyodum ve doğru olup olmadığını soruyodum kız da yanıt olarak beni öpmeye başlıyodu ve biz sevişmeye başlıyoduk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ergenli çağında cinsel istekleriniz yön değiştirebilir ancak kadınlarda genellikle bu tip rüyalar sadece baskılardan kaynaklanır. Erkeklere yakın olmalarına izin verilmediği için pek çok genç kız aile içi ilişkilerin ya da eşcinsel ilişkilerin rüyalarını görür. Çünkü bilinçaltı "yabancı erkeğe yaklaşma" komutunu almıştır ve rüyalarda bile buna izin vermez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA