Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEKTE DİŞİLİK ORGANI GÖRMEK

17.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Mrb rüyamda bi okulun bahçesinde canlı tavuk ve onun zor çıkardığı iki yumurta gördüm.kız kardeşimle sıcak su alıp çaylarımızı suya koyduk. sonra sınıfıma geldim dayımın oğlu ve annesi vardı. sınıfta sıra yoktu yere oturdum onlar da sedirde oturuyordu.onların bel altını gördüm ama yengemde de erkeklik organı vardı dayımın oğlu kızdı neden utandırıyorsun diye.dayımın oğlu ile aynı ağacın yanında gördüm kendimi rüyanda kimi görüyorsun dedi ben de seni dedim.bunu önce mi sonra mı gördüm bilmiyorumgerçekte öğretmenim ve yüksek lisans okuyorum ve dayımın oğluna istiyorlar beni ama düşünmüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın devamını son anda gördüm. Birinci bölüme "devam" yazmadığınız için atlayabilirdim, buna dikkat edin lütfen. Siz ailenizle ve işinizle mutlu birisiniz. Bu rüya yengenizi erkek gibi oğlunu ise pısırık ve vasıfsız gördüğünüzü söylüyor. Sanki oğlanı anası yönetiyor. İçsel olarak bunu hissediyorsunuz ve bu yüzden de bu erkek size çekici görünmüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA