Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEKLİK ORGANI OLDUĞUNU GÖRMEK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Merhaba rüyamda kizkiza tanidiklarimla bi odadayim herkes kendi halinde. Biri bana çok yakın.Ama ne yaptığını tam hatirlmiyorum.önümden çekilince çıplak olduğumu farkediom.ama kimse bana bakmio yada bakanlarda Önemsemio.ben bi korku utanç yasiom geciyor.sonra erkeklik organım olduğunu goruyorum bi çocugunki gibi.ama sonra bunun küçüklugunden endişe ederken bi bakıyom büyük iki tane erk organim var.kizların böyle büyük organlarim olmasını yanlış anlamasını istemeyip normal davranmaya calisiomtsk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkeklik organı olan kadınlar, toplumda erkekler gibi güçlü görülen ve kendi başına her şeyi yapmaya muktedir kişilerdir. Ayrıca verimli ve bereketli işleri ile ön plana çıkacak, taktir edileceklerdir. Sizin ruhunuz çok güçlü ama öyle mütevazi ki bunu başkalarının gözüne sokmaktan kaçınıyor ve aslında kendine bile itiraf etmiyor galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA