Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEKLERLE YATMAK İSTEMEMEK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen atabey
Geniş ve yüksek bir binanın en üst katına yakın bir kattayım.yanımda bir kaç ay önce annesi vefat etmiş halamın kızı ve eşi var. binanın o katında züccaciye türü güzel şeyler var.bunların satış yeriymiş.hala kızının eşi gidelim diyor bende eşylara bakalım diye kalıyorum.akşam yaklaşıyor.ordaki kişiler hep erkek birbirleri aynı yatakta yatıyorlar.yanıma iki kişi geliyor ve birlikte uyuyalım diyor ben onları reddediyor itiyor ve ayrılıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ufak tefek şeylerle uğraşıyorsunuz, hem ailevi hem de iş yaşamınızda bu durumdasınız. Erkelerin çoğunluğu oluşturduğu bir toplulukta kendi adınızı duyurmaya ya da öne çıkmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bunun için işbirliği yapmanız lazım ama bunu istemeyecek olabilirsiniz. Rüyanın reddediş bölümü bilinçaltınızdaki önyargılarla ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA