Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ERKEK OLMAK

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arya
Bir kız gördüm, ilk başka çıkaramazsam da sanırım gelecekteki bendim. Ailemle memleketimizdeki bir eve girdik. Ev dışından boyasız gözükürken içerisi bir köşktü adeta. Sonra bir erkek geldi ve ben erkek olarak tanıtıldım.Zaman geçti ve evin salonunda toplandık, ona sorular sormaya başladık.Ama sonra birden ayağa kalktı ve kare biçimindeki ortası bosluk merdivende koşmaya başladı. Onu yakalamak için koştum ve sağdaki giriş merdivenine ittim. Merdivenden düşerken sen kızsın diye bağırıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelecekte hayatınıza bir erkek girecek ama sizin gücünüzden ve üstünlüğünüzden rahatsız olacak. kişi aslında çok popüler ve eğitimli biir olabilir ama dik duruşunuz ve taviz vermez halleriniz onu korkutacak. Sizden kaçması bu yüzdendir. Ona aşık olabilirsiniz. Bu rüya bir uyarıcı, onu kendinizden uzaklaştırmamaya çalışın, yoksa onu yeniden yakalamanız zor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA