Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK EVLAT SAHİBİ OLMAK

13.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin
Merhaba rüyamda eltimin oğlu olmuş İstanbul'da yoğun bakımda kalıyormuş kendisi ise memleketindeymiş.çocuğa bakıyorum güya yeni doğmuştu ama 2 yaşında var gibi ve sarışın... Gülümseyip uzaktan seviyorum onu. Ben 360 rakamını görüyorum baktığım yerde.Eşimin annesi ve babası İstanbul'daymışdeğiller annem onları da yazın giderken biz götürürüz diyor. ve anneme yok onlar gitsinler 1 yıl çok onları bekletme gitsinler onlar önceden de kurtulayım diyorum. Yok arabaya sığarız giderken diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrı duran erkek bebek, onlar hakkında sizi sevindirecek haberler alacağınızı söylüyor. Konu onlardan çok sizi sevindirecek. 360 rakamı başa dönüşü temsil eder. Bazı şeyler baştan başlayacak. Belki ilişkiler anlamındadır. Ama rüya bir yıl sonra çıkabilir. Aslında bence bu günü bir yere not alın. Bir yıl sonra bu günlerde bazı önemli değişimler yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA