Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUKLARI GÖRMEK

22.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Kahin hanım sevgiler ve bayraminizi kutlarim: bir rüya yorumunuzu rica etsem tanimadigim bir evdeyim odalarda kucuk ciplak erkek cocuklari var, evime gidecekmisim disariya cikiyorum otobus duragina kosuyorum ama otobuse yetisemiyorum birisi bana hadi diger duraga gidelim diyor gidiyoruz aktarmaligiderim zor olur biraz diyorum oglumla biniyoruz bakıyorum sofor koltugunda degil biz yolda soforsuz ilerliyoruz hayret ediyorum ucakta ki gibi otomatikmi oldu diyorum acaba bayagi sonra sofer gozukuyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel haberler alan insnaların yanında, onlar adına sevinebilirsiniz. Ancak sizin hayatınız onların ki gibi değil. Zorluklarınız var. Bir işe bir ekibe dahil olmakta gecikince, yöneticisi olmayan bir ekibe katılmak zorunda kalabilirsiniz. Zamanla her şey rayına oturacak, biraz sabır lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA