Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK

13.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ruya
Ben rüyamda annemi gördüm güleryüzlü sevinçli bir şekilde kucakladığı yeni doğmuş sevimliama 4 aylıkmış gibi gözüken özene bezene giydirilmiş sarışin tombul gülümseyen acayip mavi gözlü bir bebeği bana verdi ve sevinerek söylediki al oğlunu kucağina.Ben o an şaşirdim düşündümkü ben ne ara düğün veçocuğu doğurdum, hiç doğumda sıkıntıda çekmedim bide cok zor derler diye kendi kendime düşündüm. Aynı anda oğlumu acayip bir sevinçle kucağima aldım çok sevindim öpüp kokladım.annelik duygusunu oanhissettim Bütünailemsevincliydi Bengercektenişanliyim ailembaşdan karşı cikdi ama ailelerinrizasiyla nisanlandik rüyamdakayinpederimidegörüyorum vesoruyorki cocuğunsünneti nezaman bendediyorumki daha mevlütolmadı mevlütyapicam veoğlunuzu yaninişanlimin avrupaya gelmesinibeklicem nedeolsa nikahlandıkrüyada Buaragerçekhayatta benimannem alzeimır neyapdığını bilmiyor rüyamda iyileşmiş.Rüyadan cok pozitif etkilendim..sabaha karşı gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, erkek çocuk müjdeli haberleri simgeler. Size ise müjdeli haberler verilmiş. Yürekten dilediğiniz bazı şeyler gerçek olacak. Ayrıca bunun için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Her şey kendiliğinden gelişecek.. Güzel günler yakında :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA