Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞUNUN ÖLMESİ

11.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hata
İmamnikahlı eşimle aynı yerde çalışıyorum.bir gün 2 yaşındaki oğlu işyerine ve eşimin odasına geliyor.çocuk koşturup oynarken birden çalışma masasının üzerine kusmaya başlıyor öyle böyle değil çok kusuyor.ben çocugu kucağıma alıp ağlayamaya başlıyorum ve üzülüyorum bişey olacak diye.çocuk kusa kusa kuçağımda küçüçük kaldı ve öldü.lütfen hemen yorumlarmısınız ben çok etkilendim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ilişkinize ait de olabilir, iş yerinizdeki beklentilerinizle ilgili de. Bir haber, beklenen bir sonuç yavaş yavaş gözünüzün önünde eriyip gidecek. Önce sıkıntılar ortaya dökülecek sonra da sahiplenme çabalarınıza karşın elinizdekileri yitireceksiniz. Bu bir uyarı rüyası olabilir, herşey bu şekilde ilerlemek zorunda değil. Genelde bu tip rüyalar önlem alınması konusunda uyarı niteliğindedirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA