Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞUNUN EZİLMESİ

03.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Smh
Merhaba ben rüyamda oğlumun bir trenin altında kaldığını gördüm olay aynen şöyle cereyan etti; nBiz eşimle birlikte cayirlik bir alanda evimizin önünde oturuyorduk oglumda cayirin aşağısında tren raylarinda idi. Sonrasında trenin geldiğini gördüm ve bağırarak koşmaya başladım treni yaşlı bir kadın kullanıyordu. Önce durdu aşağı indi. Ben geri git diye bagiriyordum. geri gitmek için bindiğinde yanlışlıkla ileri gitti ve oglumun bacaklarini ezdi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklentinizi güvenceye almanız, takip etmeniz lazım. Yoksa başkalarının amaçları için devam eden bir sürecin içinde kalacak, ümitleriniz heba olacak. Rehavete kapılmayın, isteklerinizin peşinden gidin, efor sarfedin. Ben rüyayı oğlunuzun küçük olduğunu düşünerek yorumladım. Ancak rüya yazarken oğlunuzun yaşını yazsaydınız çok daha iyi olurdu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA