Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞUNUN BALKONDAN DÜŞMESİ

19.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NURCAN YILDIZ
Rüyamda eşimle birlikte daha önce görmediğim 6.katta balkondayız sol tarafımda bir sandalye var ve 7 yaşındaki oğlumu aşağıya düşerken görüyorum. hızla apartmanın merdivenlerinden aşağı iniyoruz eşimle birlikte oğlumu kucağıma alıyorum ama ayağa kalkıyor ve ben çok iyiyi diyor ama belli bazı yerlerinde çizikler var ve biraz yamuk duruyor hemen hastaneye gidiyoruz ve hastanedeki doktor iyileşeceğini söylüyor rüyamı yorumlamanızı rica ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şimdi ben rüyanızı sembollerle yorumlayacağım ama çocuklar söz konusu olduğunda her zaman rüyaların bir uyarıcı olabileceklerini akıldan çıkartmamak lazım. Siz bu günlerde çok ama çok dikkatli olun. Sembollerle yorumunda bu rüya beklenen bir sonucun suya düşmesini temsil ediyor, bir hayalkırıklığı bir hüsran söz konusu. Ancak bu hayatın sonu da değil elbette. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA