Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞUNU KURTARMAK

05.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gmze
Eski universitede okurken kaldigim Yurtta ciplagim yorganin altindayim utaniyirum uzerime birseyler sarar gibi yapip gidiyorum Ordan etut odasina gidiyorum sevmedigim insanlar bir arada.icerde bir duvari camdan bir odada yatar gibi oluyorum disari bir bakiyirm yakinda mustakil buyuk cok guzel evde bir anda yangin cikiyor atesler buyuyor.duman yok.ev cayir cayir yaniyor derken icerden insanlar cikiyor.bir insan iki tane cocugunu yangindan kurtariyor biri dort bes yaslarinda erkek digeride azcik ondan buyuk ama o erkkmi bilemiyorum ikisinide bana dogru getiriyor yattigim yataga yanima yatiriyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yolla ilgili bir sıkıntınız ya da kararsızlığınız olabilir. Aslında dert edecek şeyler değil. Sizin bir beklentiniz yakında ciddi bir gelişme ile ivme kazanacak. Ani gelişen ve ses getiren olaylar size istediklerinizi elde etme fırsat verecek. Birinin ya da birilerinin üzüntüsü size yarayacak diyeyim. İstiare rüyaları ile ilgili yorumlarımı, arama bölümüne "istiare" yazarak okuyabilirsiniz. Rüyaların niyetinizle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA