Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU VERİLMESİ

01.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen burcu şahin
Rüyamda 4-5yaşlarında erkek çocuğunu bakmam için kucağıma veriyorlar.Çocuk birden evin önündeki sarı yeşil sazlıklarla doludere gbi göl gbi su birikintisiyle oynamaya başlıyor.İçinde su kaplumbağası ve kurbağalar var anlam veremiyorum.Eğer çocuk seni severse sen bakıcaksın dio babası sen bakmazsan ölecek diyor.İnanmıyorum.Birden sazlıkların aradında suyun üstünde tabutlar beliriyor bende tabutun üstündeyim.Boş bunlar diyorum birden bir tabut açılıyor içinde turuncu saçlı bir kız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yöneticilik kademesini kaybetmişsiniz ya da bir işi, bir geliri, benzer bir şeyi. Artık onu geri alamazsanız ama şimdi size yeni bir şans verilecek. Hem de bu durum eskisine göre çok daha güzel, sorunsuz ve müjdeli. Fakat elinizi atmalısınız, gönülden istemelisiniz, sonucu benimsemelisiniz, sorumluluğu almalısınız yoksa bu da gidecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA