Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU OLMAK

28.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda
Kahin hanım iyi günler sevgiler:) umarım iyidinizdir...rüyami yorumlarsaniz sevinirim annemin yanindayim benim ayakkabimi beğeniyor bende ona veriyorum beyaz renkli ama ucu kirmizi bağcıkli böyle giyinmezdi ama nasil sevdi şaşırdım. Sonra yanimdan ayrılıp giderken bir küçük erkek çocuğuna dönüştü ağlaya ağlaya giti.yatagin altinda merdiven gördüm ve durakta otobüs yanasti ama çok kalabalık diye binmek istemedim derken kendimi içinde buldum ne ara bindim Otobüse diye düşündüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz sizin bir sıkıntınızı üstlenmiş, o da sizin gibi üzülmüş, beklemiş ya da sabretmiş. Ya da tam tersine siz onun sıkıntısını ve beklentisini kendinize mal etmişsiniz. Şimdi annenizden çok müjdeli bir sonuçla ilgili bir haber alacaksınız. Anneniz sıkıntısından kurtulacak. Bir yola gidecek, daha önce birlikte olmadığınız bir gruba katılacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA