Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU KUCAKLAMAK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kerime
Selam geçen bir rüyya gönderdim ama yotumlanmadı rüyamda bir arkadaşımın oğlu var gözleri normalde bozuk ileri derecede yakını görmiyor ama rüyamda çocuğun gözleri gözlüksüz görüyor ve kıkır kıkır gülüyor bide onunla beraber bir kız çocuğu var kucaklıyorum oğlan çocuğunu.... bide geçen gördüğüm rüyada eksik nişey söylemişim o görüşmeyi kabul etmediğim adamla altı ay önece görüşecektik ama uzattığı için görüşmedim neden rüyama girdi anlamadım teşekkürler yorum için...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek çocuğu kucaklamak.. Olayları daha iyi görmenizi ve neşelenmenizi sağlayacak bazı haberler ve sonuçlar alacaksınız. Bunun dışında bir başka haberi de yedekte tutmak için saklayacaksınız. Ancak yedek olarak düşündüğünüz şey, diğeri kadar sevinç vermeyecek size. Diğer rüyanızı yorumlamışım sanırım. Geriye dönüp bulmam, şu anda imkansız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA