Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK CİNSEL ORGANINI GÖRMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İdil yavuz
Kayinpederim ve eşim tatilde bir oteldeyiz. Bi otobüse biniyoruz üçümüz. Eşim ve babası çırılçıplaklar hatta penislerini görüyorum. Otobüsde benim arkadaşımda var oda görüyor.ben utanıyorum onların çıplakligindan.Kızıyorum küsüyorm.eşimde peşimden geliyo.biara kayinpederimin üvey kızını kırmızı elbisler içinde görüyorm.sonra kayınpederimin ikinci eşini görüyorm.senin eşinde Çıplaktı die onada söylüyorum.benim çocuğum var ben ve eşim çocuğumuz varken asla boşanmayiz ayrılmayz diyorum ona
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normalde erkek cinsel organı vefat haberlerini simgeler ama rüyanızda daha çok utanma konusu ağır basıyor. Siz, ailenizdeki erkeklerin davranışlarından genel olarak utanıyorsunuz. Özellikle de toplum içindeki tercihleri, giyinişleri ya da davranışları sizi rahatsız ediyor. Kırmızı giyen kız, istediklerini elde edecek ya da sizin isteyip de yapamadıklarınızı onun yaşamında göreceksiniz. Bana kalırsa siz mutlu bir kadın değilisiniz. Evlilik sizi pek çok idealden geri bırakmış ama çocuğunuz var ve artık geri dönemeyeceğinizi, baştan başlayamayacağınızı düşünüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA