Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEKLE ARABA KULLANMAK

08.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuuba
Çok güzel kokan Bir erkek Bebek kucağımda araba kullanıyorum.zorlanıyorum.bebeği çok öpüyorum.yoldan gideceği yere bırakayım diye türbanlı bir kadın alıyorum.yolda giderken önümüzde küçük beyaz bir araba kaza yapıyor.iniyorum.2 bayan iniyo arabadan ancak önde oturan iri yarı genç adam sıkışmış yardım bekliyor.biz arabaya geri dönerken patronum olan doktor bey adamın durumu kötü diyor.üzülüyorum.ben de kaza yaparım diye korkup kucağımdaki bebeği arkaya aldığım kadının kucağına veriyorum.tşkür ede
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Müjdeli bir sonuç alınca kendi aklınıza göre harekete geçecek ve kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Bu işe çok bel bağlayacaksınız ama başkalarının yolunuza çıkacağını, aksilikler olabileceğini hesaba katmayacaksınız. Ne yazık ki başkalarının hataları nedeniyle kararlarınızdan vazgeçmek zorunda kalacağınız anlaşılıyor. Hakkınız bir başkasına devrolacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA