Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK SAHİBİ OLMAK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Meraba kahin.bir kız arkadaşm rüyasnda benm15 günlük bi erkek bebegimn oldugunu,onugöğüslerim yara olduğu için emzirmedigmi görmüş.onlar ısrar edip daha 15 günlük emzir vs. diye, ben inadına, iyileşene kadar emzirmem diyomuşum.mama vericem diyormuşum.arkadaşm kendisi için çok sık erkek bebek rüyalari görür.rüyalari genelde bilinçaltıdr çıkmaz.ben de o da bekarız,onun is benm is hem okul sinavim var.sizce bu rüya haberci midir?öyleyse ne anlatıyor?15 gün rakamı nedir? şimdiden cok teşekkür ed.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir gelişme olmuş ama sizin haberiniz yok henüz. Erkek bebek müjdeli sonuçtur. Ancak siz sonucu bilmediğinizden, yorgun olduğunuzdan ya da yeterli gücünüz kalmadığından olayın peşini bırakmak üzeresiniz. Rüya sizi uyarıyor aslında. Çabayı elden bırakmayın, bir şeyi elde ettiniz, ucundan yakaladınız diyor. Sınav ya da başvuru sonuçlarınızı sürekli takip edin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA