Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK KUCAKLAMAK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fly
Disarda yürüyorum.Birden yerde oturuyorum ayagimda siyah fermuar acik bot sanki ayakkabida biraz büyüktu.Ben öyle duruyorum birsey yapmada öyle ayagima bakiyorum.Birden tertemiz su doluyor etrafim.Suda yüzmeye basliyorum ve üzerimde birten kirmizi pantolun ve baska hic birsey yok.Sonra bir merdivende dineliyorum kucagima birtane erkek bebek aliyorum bebek küfur etti bende dedim neyse olsun sirin.merdivende asaga kaymayim diye dikkat ediyorum.Bügün is görüsmem vardi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı zamanlar yaşamışsınız ve maddi zorluklar da arkasından gelmiş. Aslında hayatta her şeyin bir nedeni vardır. Bu zorlukların sizi taşıdığı noktada çok istediğiniz bir işi elde edeceksiniz. Erkek bebek müjdeli sonucu temsil ediyor. Ama küfür etmesi, işte bazı sorunlar olacağının işareti. Bunları baştan bileceksiniz ama şu etapta bunlara aldırış etmenin doğru olmayacağını düşüneceksiniz. Bence de doğru yapacaksınız. Şimdi işe sahip olmaktan başka bir şey düşünmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA