Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK

22.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Saadet
Kahin hanım sevgiler hayirli gùnler bir rüya yorumunuzu rica etsem Teşekkürler kendi evimdeyim bir kadın ve 2 yasinda bir erkek bebek var elinde de yoğurt yiyor çorba yedir diyorum karnı tok diyor sonra birden kucagimda dizlerimde otuyor bebek bana gülümseyerek bakıyor halen yoğurdu yiyordu sarı saçlı beyaz tenli bir bebekti çok güzel ve tombisti onu öptüm o da sarıldı bana birde evimde bomba kurmuslar ve ben eşime hadi çıkalım patlayacak diyorum aldirmiyor ben dışarı kaçtım baktım patlamadi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel haberler alacaksınız ya da yakınlarınızdan birine gelen haberlerden mutlu olacaksınız. Durum, herkesin gözünün sizlerde kalmasına neden olacaksa da haber kendi içinde negatif enerjilerden korunuyor, tedirgin olacak bir şey yok. Bomba, kötü haber beklentisi içinde olduğunuzun habercisi. Ama böyle bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA