Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK

23.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen incitanem
Annemle beraber ablama ziyarete gitmişiz.Fırında kuzu pirzola ve bir hamurişi tepside nar gibi kızarmış.Sonra başka bir mekanda kuzenimin evindeyiz.Yanımda anneme çorba yapmak için getirdiğim bir parça tavuk etini tencerede pişiriyorumKuzenimin kızı biaygarayla evde mercimek çorbası var buna gerek yok diyor.Kuzenimim abisi beni rahatsız eden bir durum olduğunu sezip kızkardeşine kızıyor.Kucağımda bir erkek bebek ve emziriyorum.Eşim yanımda bu bizim olsun vermeyelim diyor.Ya isterlerse diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenize faydalı olmak için çabalıyorsunuz ama çoğu kez çabalarınızın değeri bilinmiyor, tepkiler nedeniyle mutlu olamıyorsunuz. Bu kez evren sizi ödüllendirecek. Öyle bir şey elde edeceksiniz ki sonuçları sizi mükemmel bir hayata taşıyabilir. Üstelik bu işe emek verecek eforunuz da var. Tek engel kendinizsiniz, sakın vazgeçmeyin, başkalarının tepkilerinden korkmayın, geri adım atmayın. En iyisi siz eşinizin hislerine ve sözlerine güvenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA