Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen su perisi
Merhabalar rüyamda hamile esmer bir kadın benden yardım istedi ve eşini aradım geceydi geldi ve doğuma gönderdim onları giderken bana küçük 1 yaşındakı kıvırcık saçlı esmer oğlunu emanet etti . ve ben o cocukla gece gece yalınayak bulunduğumuz bölgeyi gezdim bebek kucağımdaydı ve ilçeden ile yürüdüm o kadar yorgundum ki ama yinede bırakmadım bebeği sarı ve turuncu ışıklardan gectim siyah giymiştim devasa büyüklükte bir aslan gördüm ve terbiyecisi ile denize gitti hala bebek çiğ tavuğa dönüştü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşılıksız iyilik yaptığınız birinden sonu çok olumlu olacak bir haber alıp, uzun süre bu haberi omuzlayacak, hayatınızı buna göre programlayacaksınız. Ancak bu rüya sizi uyarıyor. Uzun süreli beklentinin sonucunda devlet olaya karışırsa başınız belaya girebilir. Bir beklenti içine gireceksiniz rüyayı dikkate alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA