Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK DOĞURMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alfer gazi
Merhaba ben evliyim rüyamda evde doğum yapıyordum yanımda doktorum vardı oda elini limonluyordu dezenfekte için bana bebeğin başı göründü ıkın diyordu ben inanmıyorum ama rahat bir durumdayım acı yok bebeğin Karnım in içinden ağladığını duydum koydum elimi kalp atışını duydum o zaman anladım iyi olduğunu doktor sağlıklı ve temiz dedi uyandım ama tekrar uyuduğumda ilginç rüyanın devamında kolay bir doğum yaptım bebeği kız zannediyordum erkektı ve gözlerine baktığımda kahverengiden yeşile dönüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir türlü iyi sonuçlar alabileceğinize inanmıyorsunuz. Hep bir aksilik çıkacakmış, sorunlar olacakmış gibi geliyor size ama bu kez öyle olmayacak. Pek de sıkıntısını çekmeden çok müjdeli sonuçlar elde edeceksiniz. Tek sorun bu güzelliklerin üzerinde göz kalması olabilir. Yaşadıklarınızı herkese anlatıp enerjileri üzerinize çekmeyin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA