Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK DOĞURMAK

20.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dumanduman
Merhaba çok net rüya gördüm bu gün.rüyamda sol üst arkadaki dişimin çekileceğini gördüm.iğne vuruyorlardı ama çok korkuyor çektirmek istemiyordum.bir yandan çektir kurtul derken bir yandan korkudan kaçıyordum.ardından hamile olduğumu gördüm.ve hemen ardından kendi kendime doğum yaptım normalden büyük bir bebek doğuruyordum.bebek erkekti.okadar kolay bir doğum olduki çok şaşırdım hiç bişey hissetmedim.çok net gördüğüm için merak ediyorum ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim çok teşekkür ediy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dişiniz çekileceği srada ağrı hissediyorsanız gerçekten de dişiniz ağrımış demektir. Bazen fiziksel acıları rüyalarda gördüğümüzü zannederiz. Eğer ağrı yoksa birisi ağzınızdan zorla laf almaya çalışacak veya bildiklerinizi anlatmaya mecbur olacaksınız. Erkek bebek doğurmanız çok müjdeli bir sonuç elde edeceğinizi haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA