Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK ALMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şefkat
Elimde bir erkek bebek var onunla bir doktorun yanına gidiyoruz dışarıda oturan bayanlar var ellerinde örgü oruyorlar bebeğe biraz bakarmısınız diyorum nazlaniyorlar ama teslim edip içeri gittim bebeğin yanına gittim ağzında badem vardi bogulmasin diye aldim birkaç kisiye badem verdim.yolda bebeği kaybettim ama telaş yapmadım biraz önce ayrıldığım yere döndüm bir adam onu bulmuş bebeği emzirmek istedim sütüm vardi bebek benim olmadığı halde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Müjdeli bir haber alıp harekete geçeceksiniz. Heyecanlı gelişmeler yaşayacağınız bir süreç var önünüzde. Kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Ayrıca iyi niyetlisiniz de; niyetinizi herkese anlatacaksınız ve sonucun geleceği kaynağı da bu konuda ikna edeceksiniz. Bu kadar çabayı evren ödüllendirecektir. Kaygılarınız gerçek olmayacak, iyi şeyler elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA