Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK AYAKKABISI GİYMEK

24.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra kaya
Rüyamda erkek ayakkabısı giymiş alışverişe gidiyorum.daha sonra bankadan bir deste para cekiyorum.bir bez torba icindr farklı renklerde cok para cantama koyuyorum cantamda birkac tane de altin var. paralarin içinden biraz alıp gerisini eve gidecek diye abime vermek istiyorum çaldırırim diye ama sanki herkes heryerde bizi izliyo gorecek gibi tenha bir yer buluyoruz ben paralari verirken bir bayan görüyor boşuna korkmayin calinsa da bu parayi bankadan Türk parasina çevirmedenkimse harcayamaz diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evin erkeği gibi geçim sıkıntısına siz düşmüşsünüz. Erkee özgü sıkıntılar çekiyorsunuz. Yakında maddi olarak bir takım rahatlamalar söz konusu olabilir ama kazanılan para şaibeli ya da üzerinde göz var. Zaten sıkıntıların çoğu da bu gözler yüzünden başınıza geliyor. İleriye dönük bazı vaatler elde edeceksiniz ve bunları abinizle paylaşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA