Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ATI HAMİLE ZANNETMEK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dpdpdp
Rüyamda köy gibi bir yere taşınmışız ve büyükçe bir at çiftliğimiz vardı. İçinde 3 tane zürafa büyüklüğünde beyaz at, yüzlerce ise midilli at vardı. Midilli atlardan 3 tanesi erkekmiş sadece.Erkek olan atlardan biri doğum yapıyormuş Atı bir eve alıyorlar ve yatırıyorlar.yengem atın bi bacağını tutup bacak arasından başlayarak atın derisini katman katman soyuyordu. Sıra atın karnına geldiğinde ise hamile olmadığı anlaşılıyordu.Diğer atı da hamile sanıyorları aynı işlemi ona da uyguladıkları zaman onunda hamile olmadığı anlaşılıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek büyük bir fırsatın ya da refahın içine gireceksiniz ama yatırımlar ya da beklentiler istenen sonuçları vermeyecek çünkü yanlış ata oynamışsınız. Hiç bir zaman bereket getirmeyecek bir işe yapılan bir kaç yatırım var. Birini sizin diğerini yengenizin ailesi yapmış olabilir belki de ortak bir yatırım söz konusu. Eğer böyle bir yatırımın arifesinde iseniz ailenizi rüyayı anlatarak onları uyarın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA