Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ARKADAŞLA EVLENMEK

19.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buzzzdevri
Simdiki erkek arkadaşimla evlenecegimi görüyorum rüyamda düğün salonu bakıyorum tarihi bi balo yeri gibi aydinlik beyaz bembemsi renkli ama biraz küçük olan bu salonu seciyorum. Daha sonra gelinlik bakiyorum duz ve dantelli bi gelinlik deneyip aynanin karşısina geliyorum fakat o sırada baska bi elbise oluyor hemde mor renkli etek kısmının ortasinda da çiçek deseni var. Bu elbise ışıkta değişiyor ya düğün salonunda ki isikta böyleyse ve gelinlik değişirse diye endişe ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmeye dair hayalleriniz var. Ancak aynı zamanda da bazen umutsuzluklar sarıyor kalbinizi. Ruhunuz sanki bu evliliğin olmayacağını söyleyip sizin hevesinizi kırıyor. Üstelik sanırım bu ilişki şu anda fazla insan tarafından bilinmiyor. Ya aileleri tanımıyorsunuz ya da ailelerin henüz haberleri yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA