Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEĞİN ELBİSE GİYMESİ

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen red-rose
Merhaba ilk önce böyle bir yorum sayfası koyduğunuız için çok teşekkür ederiz.sevgilimle 2 gün önce birlikte karar vererek ayrıldık.buğün rüyamda seyahete çıkıyoruz.biryerde duruyoruz bizim gibi yolcular var biz sarılıp oturuyoruz onlar bize bakıyor arkamızda fiskiye var su hep bize geliyor.erkek arkadaşımda gidip yeşilli mavili yeni bir kadın elbisesi giyiniyor.altında atleti var.neden giydin diyorum çok ıslandım kurulanayim diye diyor.herkes bizi görüyor?erkeğin elbise giymesi ne demek?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski erkek arkadaşınız kadına özgü durumların içine girecek ama ben konuyu tam bilemem. İş arıyorsa daha çok kadınların yaptığı bir işe girebilir. Evde kadına özgü işleri üstlenebilir ya da benzer bir şey olabilir. Bunu yapmasının nedeni bu durumdan ileride fayda sağlayacağını düşünüyor olması. Aslında içsel olarak bunu o da garipsiyor ama çıkarları bunu gerektiriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA