Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEĞİN DOĞUM YAPMASI

02.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen doğum
Rüyamda tanıdığım bir abinin evindeyiz. Bu kişi evli. Yalnız eşi ile dargınız. Evine ona doğum yaptırmaya gidiyorum. Doğum başlamış ve eşi beni görünce senin ne işin var diyor. Sesimi çıkarmıyorum ve hemen doğum için dar bir yerde abime doğum yaptırıyorum. Doğum ayakta oluyor. Tombul bir erkek çocuğu dünyaya geliyor. Yüzü güzel ama beyaz bir tabaka ile kaplı.kolay bir doğum. Eşi o arada telefonla konuşuyor. Telefondaki kişi beni soruyor. O da iyi ne yapsın buraya gelince görüşüyoruz dedi. Tşkler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek çok sıkıntı çekmiş ama sonuçta çok müjdeli sonuçlar alacak. Bu sonucun elde edilmesinde ya çok ciddi bir payınız olacak ya da bu sancılı ve sıkıntılı süreci bu erkekle birlikte yaşayacaksınız. Ardından duyacağınız şeyler, eşinin sizin bu durumun içinde olduğunuzu bildiğini söylüyor bize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA