Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ENGELLİ BİRİNİ GÖRMEK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demet toprak
Tarihi bir yere ziyarete gidiyorum tek başıma. Oranin bir özelliği varmış sürekli deprem oluyormus topraga bakıyorum titriyor ve hemen önümde bir ev var oraya giriyorum yaşlı bir kadin ve zihinsel engelli bir kizi var onlarla tanisip ayrılıyorum Sonra bayramda eşimi alip oraya götürüyorum cok şaşırıyor sonra o eve gidiyoruz engelli kız boynuma atliyor sevinçten. Ve annesi kulağıma şunu fisildiyor "Herkes bayramda gezmelere gider sen ise Allah yolunu sectin" ve o kız birden normale dönüşüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli acı çeken topraklar ya da insanlar var; onların arasına gireceksiniz. Daha önce de orada, o insanların arasında olmuşsunuz. Kader yeniden sizi oraya çekecek. Engelli kız sizin ilahi rehberlerinizden biri. Bu süreçte yaşadıklarınız karşısında edindiğiniz tavır ile bir başarı gösterdiğinizi söylüyor size. Sizin enerjiniz onu iyileştirmiş. Çünkü evrene olumlu enerjiler salmışsınız; iyi şeyler yapmışsınız siz, yaratıcı katlarında taktir ediliyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA