Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ENGEBELİ YOLLARDA YÜRÜMEK

08.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ARLAGON
Merhaba rüyamda eşimin dayısı ve annesi bize gelmiş aramızdaki problemi çözmek için konuşmaya annesi şişmanlamış ve pis görünüyor dayısı tertemiz kıyafetler giyinmiş , eşimde orda konuşalım diyorlar ama konuşmuyorlar vazgeçiyorlar biz eşimle ordan çıkıp hızlı bir şekilde gidiyoruz ve bir sürü engelli yollardan çıkıyoruz çevremizde harabe evler var buralardan zorlukla geçiyoruz sonunda terminal gibi bir yere vardık yorumlarsanız çok sevinirim.şuan eşimle ayrı yaşıyoruz fakat resmi boşanmadık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir süreç, belki yeniden bir araya gelirsiniz ama ondan sonra yaşamınız nasıl olur, bunu görmemişsiniz. Annesi hakkında olumlu düşünmüyorsunuz ama dayıya saygınız var anladığım kadarı ile. Bu ilişkideki sorunları eşinizle birlikte çözmelisiniz, dışarıdan alacağınız yardımlar problemlerinize çare olmayacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA