Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELMAS BULMAK

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mustafa koçak
Merhaba ben rüyamda bir dağa tirmaniyordum yanımda birisi daha vardı zirveye çıktığımızda yumuşak bir toprak görüyordum eşleşmeye başladım ve birden bir taş gördüm siyah elime aldigimda gezegen ve yıldız çizilmiş bir taş olduğunu farkettim cebime kuydum sonra biraz daha estigimde elmaslar vardı onları da cebime kuydum ama birazcık aldım çok vardı elmaslardan eve geldiğimde uyandım uyanmaz olsaydım :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel bir rüya görmüşsünüz. Çabalarınızın sonucunda elde edeceğiniz mükammel şeyleri temsil eden bir rüya bu. Vardığınız nokta, hedefiniz, Siz hedefe vardığınızda artık göksel varlıklar sizi korumaya alacaklar, bundan sonra acı çekmek ya da sorunlarla uğraşmak yok. Elmasalar, nadir bulunan güzelliklerin sizin olacağını haber veriyor. Sanırım bundan sonra hayatınız mükemmel olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA