Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ELMA VERMEK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
Ben pazar yerinde elma yiyorum ve sarışın bir kız ya patates yada elma soyuyor dilenci karnım aç diyor kız ben veremem diyor ben elma veriyorum 1 tane o ise 1 kilo istiyor oradan ayrılıp özel hastane soruyorum bir yere giriyorum içeride bilgisayar var birkaç kişi de çalışıyor Ben asansör ile yukarıya çıkıyorum çıkarken şu an çalıştığım is yeri müdürünü görüyorum beraber yukarı çıkıyoruz en son katta inip bir kat aşağıya merdivenlerden iniyoruz Az ileride yeni bina yapıyorlar demir koyduklarını görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Havadan gelen bazı kısmetleri birileir ile paylaşarak başınızdaki bir belayı defedebilirsiniz. Bu durum sizin işinizle ilgili bir gelişme yaşamanızı kolaylaştıracak, önünüzü açacak diyebilirim. Yeni bir sevgiye yelken açabilir, kendinize bununla ilgili hedefler koyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA