Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELMA GÖRMEK

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelebek
Günaydın. Rüyamda eşim bir kapının eşiğinde açık renk kazak giymiş ve kazağının içine 2 adet kırmızı elma koymuş. göbeğinin üstü elmalardan şişik görünüyordu. babasını oynaması için teşvik ediyordu. kendisi de ellerini kaldırmış oynamaya başlıyor. Saçları peruk gibiydi. başka kadınların olduğu yerde bir masada oturuyorum . Bana "sen elmanı almışsındır yemekhaneden" diyordu. Başka kadına o kırmızı elmalardan birini verdi. Ben yemedim dedim ama elimde de elma vardı.Yemişim sonuna gelmişim Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı kısmetler geçmiş eşinizin eline. Bunları başkalarından saklıyor ama bir kısmını da başkalarına harcıyor. Kısmetler aileden gelmiş olabilir. Babasını da bu durumu kimseye anlatmaması konusunda telkin ediyor. Size veriyor mu, söylüyor mu bilmem ama siz kendinizi umursamadığını düşünüyorsunuz galiba. İçinizde şüpheler var eşinizle ilgili. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA