Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELLERİN KESİLMESİ

05.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen imagine
Ellerimin bileklerimden kesilmiş halde bir masa üzerinde parmak uçlarından birbirlerine dokunur halde durduklarını ve hala canlı olduklarını gördüm. ellerimin kesik yerlerinden kablolar çıkıyordu. kendi bedenime baktım, gerçekten de ellerim kesilmişti ve bileklerimden aynı kablolalar sarkıyordu. o sırada karşımda bir hemşire belirdi. kucağında yeni doğmuş bir bebek. emzir dedi. dedim ki, ne bebeği tutacak ellerim ne de süt verecek göğüslerim var. (2 yıl önce göğüslerim alındı meme CA nedeniyle)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri En yakın dostlarınızdan uzaklaşmak zorunda mı kaldınız? Kalmadıysanız bile hayat karşınıza böyle bir sınav çıkartacak demektir. İnanaçlı olun ve sabredin, hemşirenin size verdiği bebek çok müjdeli sonuçlar alacağınızı haber veriyor. Bu sonucun üzerine emek vermeniz gereken konular olacak, ama bunları gönüllü üstleneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA