Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELİNE ERKEK BEBEK VERİLMESİ

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhabalar kahin hanım. Anneme rüyasında 3 tane ziyaret yapacağını söylemisler ve arkasindan ziyarette peygamber efendimizi,abdulkadir geylaniyi ve bi evliya daha ahmed Kuddusiyi görmüş.Tam dönerken geri baktığında peygamberimizn kurani kerim sekline dönüştüğünü görmüş. Arkasından kucağına 6 aylik bi erkek bebek vermisler.icinden dua etme istegi gelmiş bebek için ve etmiş.bu bebegin 25li yaşlardaki halinide göstermişler.ilginc olan annem bu kisiyi,ruyadân bi kaç hafta sonra bi yolculukta gördü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlahi bir haber almış anneniz. O kişi annenize bir müjde olarak gönderilmiş. Mutlaka bir süre sonra o kişinin sayesinde büyük bir güzellik yaşayacak. Ya da onu gördüğü zaman esnasında evren anneniz için bir müjdeyi dünyaya göndermiş. Belki bir süre sonra öğrenecektir haberleri ama emin olun çok güzel şeyler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA